Dobrodelni koncert v Kulturnem domu v Hrpeljah

 17.11.2016 smo v Kulturnem domu v Hrpeljah organizirali dobrodelni koncert, z namenom zbiranja denarnih sredstev za ustvarjanje novih delovnih mest za ljudi s težavami v duševnem zdravju.

Po končani psihosocialni rehabilitaciji in končani zaposlitveni rehabilitaciji in drugimi usposabljanji, v katerih se preveri delovna zmožnost uporabnikov, se ljudje s težavami v duševnem zdravju zelo, zelo težko zaposlijo. Zato je za njih potrebno ustvariti posebna in prilagojena delovna mesta, v katerih, ob ustrezni podpori, kljub težavam v duševnem zdravju, zaživijo in se osamosvojijo.

Nastopili so: Alenka Šmidt, Pevski zbor OŠ DBB Hrpelje, Urh Melan, Plesno društvo Srebrna, Manuela Brečko-predstavnica Slovenije na Evroviziji, Tomaž Kozlevčar in XXL Vocal Group, Gianni Rijavec in Plesna skupina Štorovke.

Hvala vsem nastopajočim ter vsem obiskovalcem za donirana denarna sredstva!

Utrinke iz koncerta si poglejte v galeriji. :)